Müvekkil Girişi

Şifremi Unuttum

Müvekkil Şifremi Unuttum

Doğrulama Kodu

Görkem PekerKURUMSAL

KurumsalHakkımızda

Büromuz  2008 yılında kurucusu  Av. Görkem  PEKER tarafından Ankara`da kurulmuş olup kurulduğu günden itibaren büyüyerek çalışmalarına devam etmektedir. Büromuz, müvekkillerinin haklarını koruyarak, uyuşmazlıkların en iyi şekilde giderilmesini sağlama amacına yönelik faaliyetlerde bulunmaktadır. Büromuz, koruyucu hukuk prensipleri içerisinde müvekkillerin ihtiyaçlarına göre Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Ankara’da faaliyet gösteren büromuz, yurt içi ve yurtdışındaki diğer hukuk büroları ile işbirliği ve çözüm ortaklığı yapmakta olup, yeni iş birliği ve çözüm ortaklığına da açıktır. Günümüzde, gelişen ve değişen dünya düzeni ile birlikte, ülkeler arasında ticari ilişkiler hızlı bir şekilde artmaya devam etmektedir. Bu kapsamda yatırımcılar, farklı ülkelerde ticari faaliyetlere girişmek istemektedir. Yatırımcıların, karşılaştığı önemli sorunlardan birisi de, yatırım yapacakları ülkenin hukuk sistemini ve mevzuatını bilmemeleridir. Bu yüzden, yatırım yapacakları ülkelerin hukukunu bilen ve yatırım yapacakları ülkede hukuki işlemlerini takip ettirebilecekleri hukukçulara ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple büromuz, Türkiye’de 3 büyük il olan Ankara, İzmir ve İstanbul ile 6 farklı ülkede bulunan ve bu ülkelerin hukuk sistemlerini bilen hukukçu kadrosu ile yatırımcıların bu ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen  Wise Global Legal sisteminin çözüm ortaklığı boyutunda Ankara ayağını oluşturmaktadır. Bunun yanısıra büromuzun, Afyonkarahisar, Gaziantep, Kırıkkale başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren Hukuk Büroları ile çözüm ortaklığı bulunmaktadır.

Hukuk büromuz, kurumsal yapıda faaliyet göstermekte olup teknolojinin tüm yeniliklerinden yararlanmaktadır.  Bünyesinde her biri kendi alanlarında bilgi birikimine sahip Avukat ve Yardımcı personellerden oluşan çalışanları ile birlikte değişik alanlarda hizmet vermektedir.